You are currently viewing Miłość to C-Z-A-S

Miłość to C-Z-A-S

Czas czytania: 3 minut

Cześć!

Miłość to C-Z-A-S. Pisząc tego pierwszego posta jest godzina 00:30. Wpół do pierwszej w nocy, a ja czuję i potrzebuję przelewać słowa na bloga bo mam przeczucie, że tym blogiem zrobię wiele dobrego.

Witam Cię w pierwszym artykule na blogu Wytwórni Czasu. Ta przestrzeń ma być miejscem w sieci, w którym każda kobieta może na chwilę odetchnąć. Zainspiruj się. Zmotywuj do działania. Planuj i organizuj w zgodzie ze sobą. Poznawaj siebie każdego dnia i ciesz się z życia! I przede wszystkim: Kochaj siebie.

Pewnie zastanawiacie się jak się ma tytuł posta do jego treści. Kilka słów o Slow Life.

Wierzę i doświadczam tego coraz bardziej, że im bardziej siebie kocham i sobie ufam tym więcej mam czasu. Kieruję się wiarą w siebie i swoje możliwości, jestem niezależną mentalnie kobietą i akceptuję to czego doświadczam. A na koniec za wszystkie dobre i złe chwile dziękuję.

W tym pierwszym poście zostawiam Cię z pytaniem: Czy patrząc sobie w lustrze prosto w oczy możesz i umiesz powiedzieć „Kocham Cię”? Jeśli tak to Ci bardzo gratuluję! Jeśli jeszcze nigdy nie próbowałaś – spróbuj! A jeśli masz problem z okazaniem sobie miłości i powiedzenia sobie tych dwóch pięknych słów to wiedz, że jestem tutaj i swoimi wpisami zrobię wszystko co w mojej mocy, abyś choć trochę polubiła i pokochała siebie. I żebyś wreszcie wytworzyła dla siebie czas. Bo Miłość to Czas, a Czas to Miłość.

Kobieta patrząca w lustro, zamyślone oczy

Co obserwuję w polskim społeczeństwie?

Z moich obserwacji wśród bliskich mi osób: kobiet z rodziny, przyjaciółek i znajomych, ale także nieznanych, które stają na mojej drodze zauważam, że większość zagłusza uczucia względem siebie i przekłada swoje szczęście na dobro rodziny, mężczyzn czy dzieci.

Kobiety nie pamiętają o sobie. W Polsce od dawna jest zakorzeniony syndrom „Matki Polki”. To jak nas wychowały mamy, jest przyczyną obecnej sytuacji ale z drugiej strony, one zostały wychowane tak przez wcześniejsze pokolenia. Schematy powielają się i to czy my przerwiemy z trującymi nas i niewspierającymi myślami to Nasz wybór, każdej z osobna.

Masz wybór, co zrobisz?

Wiem jedno: mam jedno Życie i jednocześnie pojęcia nie mam jak długo ono potrwa. To ode mnie zależy jak nim pokieruję, ale na pewne sytuacje nie mam wpływu. Mogę tylko akceptować to co się dzieje i wyciągać lekcje.

Więc jeśli wiesz i jesteś świadoma tego, że masz jedno życie to czemu nie powalczyć z samą sobą o to, by przeżyć je jak najlepiej i spełniać swoje marzenia?

Ukochaj siebie, spełniaj swoje marzenia a zobaczysz C-Z-A-S sam się wytworzy . Mam nadzieję, że tym artykułem rozpoczynasz właśnie piękną podróż w odnalezieniu siebie. Tego Ci życzę z całego serca, bo wierzę że każdy człowiek na Ziemi jest wyjątkowy i zasługuje na wszystko co najlepsze, a miłość i czas dla Siebie jest kluczem do pełni szczęścia.

 

Jeśli uważasz, że ten pierwszy post jest dla Ciebie wartościowy – napisz mi o tym albo opowiedz mi podczas bezpłatnej sesji online! Daj znać, że jesteś i trzymasz kciuki za moją działalność. To dla Ciebie tworzę i Ty mnie motywujesz!

 

Z troską,

Karolina

Witaj w Wytwórni Czasu – miejscu dla kobiet, które chcą planować swoje życie w zgodzie ze sobą oraz z odwagą sięgać po marzenia i zamieniać je w cele! Mam na imię Karolina i jestem tu po to by pomóc Ci ogarnąć natłok obowiązków, zwolnić tempo życia i zainspirować Cię do zmian. Bo masz tylko jedno życie, które warto przeżyć na 200% w zgodzie ze swoim czasem.

Ten post ma 7 komentarzy

 1. Agnieszka

  Po tytule spodziewałam się artykułu o tym jak ważny jest czas poświęcany dzieciom ;-). A w miarę czytania myślałam, że gdy wygospodarujemy dla samych siebie czas, to łatwiej będzie siebie pokochać. A tu zupełnie odwrotna konkluzja. Chętnie dowiedziałabym się więcej o tym jak rozumiesz to tworzenie czasu.

 2. Gosia

  Czas to jedyny zasób, którego wszyscy mamy po równo i nikt nie może mieć więcej.

 3. Magdalena

  Lubię spędzać czas na czytaniu takich słów, słów lekkich, płynących z głębi serca. Słów, które powiewem wolności przypominają o tym, że warto żyć zgodnie z własnymi pragnieniami, pozytywną energią spełniać marzenia. Pisz dalej ?

  1. admin

   Magdalena, dziękuję Ci za komentarz i poświęcony czas 🙂 To, że piszesz mi o tym, co lubisz to znaczy, że już jesteś bliżej siebie niż większość kobiet. Będę słuchała siebie i będę pisać tak jak podpowiada mi serce, na pewno! 🙂
   Pięknego dnia!
   Z troską,
   Karolina
   <3

 4. Mariola

  Przepiękny pierwszy post ❤️ Polecam każdej kobiecie wziąć do serca Twoje słowa ? Będę tu zaglądać ?

  1. Karolina

   Mariola <3
   Dziękuję, dziękuję, dziękuję za to wszystko co się wydarzyło od 2 października dzięki Tobie. Miałyśmy się spotkać i miałaś przemówić do mnie tak, abym ja miała siłę i wiarę przemawiać prawdą i sercem do innych kobiet. Zaglądaj kiedy chcesz i jak czujesz, tutaj zawsze będzie miejsce dla Ciebie i otwarte "drzwi" 🙂 <3

Dodaj komentarz