You are currently viewing Wyzwanie Świąteczne! Znajdź czas dla SIEBIE i wygraj Pakiet konsultacji w Wytwórni Czasu!

Wyzwanie Świąteczne! Znajdź czas dla SIEBIE i wygraj Pakiet konsultacji w Wytwórni Czasu!

Czas czytania: 3 minut

Cześć!

Wyzwanie świąteczne „Znajdź czas dla Siebie” czas zacząć! Grudzień jest dla mnie czasem podsumowań całego roku ale też porą planów na kolejny rok. Uwielbiam grudzień – to miesiąc, w którym się urodziłam więc nie mogło być inaczej 🙂 Jest jeszcze coś, co nie zdarza się w innych miesiącach: kalendarz adwentowy!

Postanowiłam, że w tym roku z powodu reaktywacji moich działań związanych z Wytwórnią Czasu stworzę dla Was kalendarz adwentowy online, który jednocześnie będzie świątecznym wyzwaniem, w którym przewiduję nagrody 🙂

Wyzwanie Świąteczne „Znajdź czas dla Siebie”

Wierzę, że każda z nas – kobiet jest w stanie wytworzyć czas dla SIEBIE w przedświątecznej gorączce. Wiem, że miłość do siebie to C-Z-A-S (o którym pisałam w tym artykule).  Czy Ty też doświadczyłaś nieprzespanych nocy w kuchni i nerwówki przed przyjściem gości?  Jestem pewna, że tak.

Wyzwanie świąteczne ” Znajdź czas dla SIEBIE” jest formą przeciwdziałaniu wypaleniu świątecznemu kobiet i jednocześnie iskierką nadziei na to, że poczujesz w sobie wyjątkowość . Pragnę by w tym roku każda kobieta uszanowała swój czas i zadbała o to co dla niej najważniejsze. Bo przecież:

 • Czy coś się stanie jeśli ktoś z domowników wstawi pranie/ ugotuje obiad/ odkurzy/ posprząta/ poprasuje zamiast Ciebie?
 • Czy to coś złego, jeśli nie umyję okien na święta a ten czas poświęcę na spacer lub czytanie książki pod kocem?
 • Czy ważniejsza jest walka z czasem i nerwówka podczas świątecznych przygotowań czy spokój i miło spędzony czas z rodziną?

Mogłabym porównań podawać bez liku, ale chyba wiecie o co mi chodzi. Chcę, abyśmy jako kobiety w tym zwariowanym świecie dały sobie szansę na odpuszczenie bycia perfekcyjną panią domu/ gospodynią/ żoną/ córką/ synową/ pracownikiem. Chcę żebyś do czasu Wigilii – przez najbliższe 24 dni wytworzyła czas i odnalazła siebie. Gwarantuję Ci, że ta podróż może u Ciebie odmienić wszystko 🙂

Co w trawie piszczy, czyli zasady konkursu:

 1. Wyzwanie świąteczne „Znajdź czas dla SIEBIE” jest konkursem organizowanym na profilu @wytwornia_czasu – na Instagramie.
 2. Konkurs trwa od 01.12.2021 do 24.12.2021
 3. Co potrzebujesz zrobić, aby wziąć udział?
  1. Obserwować profil @wytwornia_czasu i w komentarzu pod postem z zasadami konkursu napisać komentarz „Biorę udział” Możesz również oznaczyć kobiety Ci bliskie, aby również dowiedziały się o wyzwaniu! Zadbajcie o siebie nawzajem 🙂
  2. Pobrać z mojej relacji Instastories planszę do „odhaczania” swoich wykonanych zadań.
  3. Codziennie przez okres trwania konkursu wykonywać zadania, które będą publikowane w formie postów na profilu @wytwornia_czasu
  4. Relację z wykonanego zadania udostępnić na swoim Instastories oznaczając mój profil @wytwornia_czasu (abym widziała, że bierzesz udział).
 4. 1 kobieta wykazująca się największą kreatywnością podczas tworzenia relacji zostanie wyłowiona i nagrodzona.
 5.  Nagrodą jest: 1 x Pakiet 12 indywidualnych konsultacji z zarządzania sobą w czasie w zgodzie z Twoimi wartościami w Wytwórni Czasu – w formie online na terenie całego świata (w języku polskim).
 6. Ogłoszenie wyników: 28.12.2021

Wyzwanie świąteczne "Znajdź czas dla Siebie"
Razem z moją klientką Joasią 🙂
Wyzwanie 2021
Razem z moją klientką Ewą 🙂
Wyzwanie świąteczne "Znajdź czas dla Siebie"
Razem z moją klientką Anią 🙂
Wyzwanie 2021
Razem z moją klientką Beatą 🙂

Weź udział w Wyzwaniu Świątecznym i wygraj konsultacje ze mną! 🙂

Powodzenia!

Z troską,

 

 

 

Karolina

Witaj w Wytwórni Czasu – miejscu dla kobiet, które chcą planować swoje życie w zgodzie ze sobą oraz z odwagą sięgać po marzenia i zamieniać je w cele! Mam na imię Karolina i jestem tu po to by pomóc Ci ogarnąć natłok obowiązków, zwolnić tempo życia i zainspirować Cię do zmian. Bo masz tylko jedno życie, które warto przeżyć na 200% w zgodzie ze swoim czasem.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz